fbpx

אנו נותנים שירות ב- תל אביב   חולון   רעננה   ראשל”צ   פתח תקווה   ירושלים

אנו נותנים שירות ב- תל אביב   חולון   רעננה   ראשל”צ   פתח תקווה   ירושלים

טיפול ריגשי לילדים בירושלים

כותב:
תוכן עניינים

“אף אחד לא רוצה לשחק איתי בהפסקה” “אני לא מצליחה לזכור את החומר למבחן, אני מרגישה כישלון” “מאז שאחותי הקטנה נולדה, ההורים שלי בכלל לא מתייחסים אליי.” אלו רק חלק מהחוויות שילדינו עשויים לחוות במהלך הילדות. ילדים רבים עלולים להתמודד עם מצבים רגשיים מורכבים בעוד שאין להם את הכלים המנטליים לעבד אותם בצורה נכונה. בדיוק לשם כך, ניתן להפנות את  הילדים לטיפול רגשי. מהו טיפול רגשי? היכן ניתן למצוא טיפול רגשי  לילדים באזור ירושלים? כל הפרטים במאמר.

מהו טיפול רגשי?

טיפול רגשי, כשמו כן הוא, הוא טיפול המסייע בהקלה וריפוי הנפש. בין אם מדובר בקשיים חברתיים, במחשבות מפחידות או סיוטי לילה, בהתמודדות עם שינויים או כל תופעה אחרת שעלולה להעיב על הנפש, טיפול רגשי נוצר כדי לסייע למצוא פתרון ולשפר את איכות החיים.

איך טיפול רגשי מסייע לילדים?

לעיתים, יש לנו נטייה לשכוח שגם הילדים שלנו עלולים להתמודד עם מורכבויות רגשיות רבות. התופעות שלנו נראות שגרתיות ופשוטות מורכבות יותר עבורם, כיוון שבתור ילדים הם עוד לא פיתחו את המנגנונים המפותחים שלנו יש להתמודדות עם סיטואציות. לשם כך קיים טיפול רגשי לילדים. הטיפול הרגשי מותאם לשפת הילדים, לצורך המטופל ולשלב ההתפתחותי בוא נמצא ומאפשר לילד להקנות לעצמו כלים רגשיים ולעבד סיטואציות שונות בצורה מותאמת ונכונה יותר עבורו.

למה חשוב לשים לב כשמחפשים מטפל רגשי?

הכשרה מקצועית ותחומי ההתמחות

כפי שבעת התמודדות עם כאב גב נפנה לאורתופד ולא לאחות טיפת חלב, גם בעת פנייה לטיפול רגשי חשוב לשים לב שמדובר באדם שהוכשר לכך. הכוונה היא, לוודא כי המטפל עבר הכשרה מקצועית אקדמית. אין הכוונה כאן לומר שסוגי טיפול שאינם נלמדים באקדמיה אינם טובים או איכותיים, אך חשוב לדעת שבישראל אין מנגנוני פיקוח מוסדרים על שאר סוגי ההכשרות. . כדאי גם לשים לב באיזה תחום המטפל מתמחה.

ניסיון מקצועי

מטפל או גוף כמו מכון שצבר ניסיון רב בתחום הטיפול הרגשי  יכול להעיד על מסוגלות ויכולת אבחנה טובה.  כמו כן הזמן מביא איתו יכולת טובה יותר לדייק, צבירת ידע והכשרות והתמודדות עם מגוון של מקרים ומטופלים. כשאנו מחפשים טיפול רגשי עבור הילד שלנו, לרוב נעדיף אדם או גוף טיפולי בעל ניסיון מוכח בטיפול. מכון חיבורים קיים למעלה מ13 שנים, זהו מכון לומד ששואף להתפתח כל הזמן כדי להעניק למטופלים את הידע והטיפול האיכותי ביותר שהשוק מציע כיום.

טיפול רגשי לילדים בירושלים

במידה ואתם מתגוררים באזור ירושלים והסביבה, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, מכון חיבורים, ואנו נתאים עבורכם את המטפל המדויק ביותר. המטפלים שלנו עברו הכשרות רבות, עשירות ומותאמות למקרים ומצבים שונים, המטפלים שעובדים איתנו נבחרים בקפידה והנם בעלי ניסיון ויכולת לתת את המענה המקצועי ביותר לכם ולילדיכם בהתמודדות עם אתגרי החיים השונים.

לסיכום

גם ילדינו יכולים להתמודד עם מצבים רגשיים שונים, עם הצפה או מחשבות מעיקות שאין להם את הכלים המספקים להכיל. לפעמים עם כל הרצון לעזור בתור הורים אתם יכולים למצוא את עצמכם חסרי אונים במקרים מסוימים אל מול הילדים. במצבים כאלה, חשוב שאנו, ההורים או המבוגרים בסביבתם, נשים לב ונתייחס לתחושות. עצם היחס כבר יעניק להם תחושת “אני לא לבד” בהתמודדות. השלב הבא, הוא לפנות לטיפול רגשי, כיוון שגם לנו כמבוגרים לא תמיד יש את הכלים והמילים לכל סיטואציה. אז במקום ללכת לאיבוד, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו ולבחור את הטיפול המדויק ביותר עבור ילדיכם, ולהתחיל את הדרך החדשה לשיפור איכות החיים.

בעלים ומנהלת מכון חיבורים, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית. מעל 15 שנות נסיון בטיפול בחרדה בגישות ממוקדות.

שאלות ותשובות

במיוחד בימים מורכבים אלו המומחים שלנו כאן עבורך.

להתאמה אישית של טיפול ממוקד ומחזק

אנחנו כאן בשבילכם

אין סיבה לסבול, השאירו פרטים ואנו נחזור אלייך עם מידע על טיפול מתאים

התחל/י צ'אט
💬 כיצד אוכל לעזור לך?
היי, שמי דורי ממכון חיבורים. כיצד אוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן