טיפול פסיכולוגי בראשון לציון

מידי שנה בשנה, אנשים רבים פונים לרופאים לא רק כאשר נתקלים בבעיות פיזיות אלא גם כאשר מתחבטים עם בעיות נפשיות. בדומה לבעיות הפיזיות גם בעיות נפשיות הן בדרך כלל ברות טיפול ברב המקרים וזאת באמצעות טיפול פסיכולוגי.

 

ואכן בניגוד לתפיסה המחשבתית בעבר, מחקרים עכשוויים מראים כי רב חברי הקהילה המערבית מאמינים שפנייה לפסיכולוג וטיפול פסיכולוגי יכולים לעזור להם לפתור את בעיותיהם. זוהי דוגמא קלאסית בה התוצאות בשטח הצליחו לשנות תפיסה ארוכת שנים. טיפול פסיכולוגי אינו מעיד יותר על שום דבר שלילי בהכרח, להיפך, הוא הופך יותר ויותר לצורך בסיסי של החברה המתמודדת עם אתגרי העולם העכשווי.

 

טיפול פסיכולוגי בראשון לציון

 

המטרה?

 

מי לא משתוקק לחיים של סיפוק שאינו בא על חשבון בריאותה של הנפש? העולם המודרני מכתיב לא פעם קצב ואתגרים בעלי פוטנציאל לשחיקה נפשית, שכדור אקמול כבר לא מסייע לה. מכון חיבורים מציע מגוון סוגי טיפול במצוקות רגשיות ובהם טיפול פסיכולוגי על ידי אנשי מקצוע מעולים בעלי תואר שני או דוקטורט מאוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם.

 

הטיפול הנכון מקל על הסבל ומאפשר התמודדות אחרת, כזו שאינה תומכת ומפתחת חרדות אלא מאפשרת גמישות פסיכולוגית וערך עצמי גבוה. ברב המקרים הוא מחזיר למטופל את שמחת החיים והיכולת להנות מהם שוב. במכון חיבורים מאמינים שזוהי זכותו הבסיסית של כל אחד ואחת.

נשים מחייכות

מעכשיו ניתן לקבל טיפול לא רק בסניפים שלנו בתל אביב, חולון ורעננה – אלא גם בסניף החדש שלנו בראשון לציון. הסניף ממוקם באזור מרכזי בעיר: בקליניקה ברחוב זד”ל 5. במקום יש חניה בשפע והוא נגיש לנכים.

הצוות שלנו כולל פסיכולוגיים קליניים ועוס”ים קליניים המתמחים בטיפולים שונים, כולם מומחים לטיפול CBT. כל מטפלי המכון בעלי הסמכה מקצועית של משרד הבריאות ובעלי ניסיון רב בתחומם.

מעכשיו ניתן לפנות ישירות לקליניקה שלנו ברשל”צ, להגיע לפגישת היכרות לצורך האבחון הראשוני עם אחד מאנשי הצוות במכון ולהתרשם באופן בלתי אמצעי מהאווירה הנינוחה והבטוחה שהמכון משרה על קהל המבקרים בו. התהליך נעשה לכל אורכו תוך שמירה על סודיות מרבית ועל פרטיותו של הפונה לטיפול הפסיכולוגי.

אז מהו בכלל טיפול פסיכולוגי?

טיפול פסיכולוגי הוא אמצעי להקל על בעיות רגשיות שיכולות לנבוע מאתגרים נפשים כמו אובדן, פחדים, קשיים נוירולוגיים או משברי חיים. הטיפול מתבסס על קשר והבנה עמוקה בין המטפל למטופל.ת תוך הענקת כלים המותאמים להתמודדויות השונות. היכולת להתמודד בהצלחה, משפרת את התחושה וגורמת להרגשה טובה ומחזקת.

אישה מחייכת

כדי לבנות קשר טיפולי יש להכיר את התרבות, את החברה ואת הערכים והקודים שלה, שכן הבנת הסביבה שבה חי המטופל מאפשרת להבין את הפסיכולוגיה שלו, את התנהגותו ואת עולמו הנפשי.

אל תהססו לפנות עוד היום למכון חיבורים, שם עומד לרשות המטופלים צוות פסיכולוגים מוסמך, מנוסה, רחב אופקים ומחויב לחלוטין לתהליך הטיפול המתנהל באמצעות שיחות אישיות, אחד-על-אחד. המטפל והמטופל מתמקדים ביעדים של כל פגישה וכך מנוצל הזמן המוקדש לטיפול באופן יעיל במיוחד.

טיפול פסיכולוגי לנפש בדומה לטיפול בבעיה וכאב פיזי, הוא טיפול זמין שחשוב ואף הכרחי על מנת להחזיר את איכות החיים לה כל אחד מאתנו ראוי.

הקליניקה שלנו ברחוב רוטשילד 45 בראשון לציון

זמינות לאורך כל השבוע למעט שבתות בין השעות 8:00 ל 22:00

במקום חנייה בשפע:

חניה בתשלום ברחוב הכרמל ביקב 10 ש”ח ליום.

חניות תת קרקעי מתחת למתחם כולו, כניסות מרחוב הכרמל 20 או מרחוב מוהליבר 15 ש”ח ליום.

רחוב סימטת בצלאל, חניה חופשית (מדרכה לבנה) בין השעות 0800-1700.

חניון חופשי “אורוות הברון” כניסה מרחוב מוהליבר.

יש כחול לבן ברחובות הסמוכים סביב גן העיר.

עובדים

לשיתוף הכתבה >>

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print

דרג את הטיפול

5/5 (2)

אנחנו כאן בשבילכם

אין סיבה לסבול, השאירו פרטים ואנו נחזור אלייך עם מידע על טיפול מתאים

דילוג לתוכן