סדנת שליטה בכעסים

הצטרפו למאות הלקוחות שכבר סיימו בהצלחה תהליך טיפול במכון חיבורים וקיבלו כלים לשליטה על דרך התנהלותם ומסלול חייהם.
מכון חיבורים פועל ב 4 סניפים והינו המכון המוביל בארץ לטיפול בנושא שליטה בכעסים

רוצה ללמוד עוד? מלאו את הטופס ואנו ניצור עמך קשר:

מה כוללת סדנת שליטה בכעסים במכון חיבורים?

סדנת שליטה בכעסים במכון חיבורים, כוללת 10 מפגשים בני שעה וחצי כל אחד ,המתקיימים בשעות הערב בקבוצה של עד 10 משתתפים ומפגש אחד על אחד בתום הסדנה, לכל משתתף. הסדנה ממוקדת  ומספקת כלים  ופתרונות  להתמודדות יעילה עם בעיית השליטה בכעסים בקרב גברים ונשים.

למי מיועדת הסדנה?

מרגישים שאתם מנהלים את אותה המריבה שוב ושוב? כועסים פתאום על אהוביכם או עמיתיכם לעבודה? נמצאים תחת איומן המתמיד של התפרצויות זעם? מאבדים אנשים חשובים בשל ההתנהגות שלכם? האם אתם משתוקקים לשלוט בכעס שלכם, אך מרגישים חסרי ישע אל מול בעיית הכעס שהשתלטה על חייכם?

מכון חיבורים מציע סדנה שתאפשר לכם להבין את עצמכם, את ההתנהגות שלכם ואת המנגנונים שגורמים לה. הסדנה תעניק לכם כלים שבאמצעותם תוכלו לנהל את הכעס ולהשיב לעצמכם את השליטה בהגה. הסדנה מיועדת לכל מי שענו בחיוב על השאלות הראשונות, ומעוניינים לשנות את מסלול החיים שלהם ולשפר את מצבם. אם אתם רוצים לעבור מהפך ולחוש רגועים, שלווים ובעלי שליטה מלאה, הסדנה הזו היא הפתרון המושלם עבורכם.

התוכנית:

בסדנת השליטה בכעסים של מכון חיבורים, נסייע לכם להתמודד עם הבעיה הזו ולהבין אותה בצורה מקיפה וכוללת, תוך שימוש במספר שיטות:

  • למידת מנגנון הכעס. בתהליך זה, נחקור את מהותו של הכעס, נגלה כיצד המוח מגיב בשעת כעס ונלמד על מאפייניו השונים של המנגנון עצמו, על מנת לשלוט בו בצורה טובה יותר.
  • זיהוי סיטואציות ודפוסי חשיבה אוטומטיים המעצימים את תחושת הכעס, והאופן שבו ניתן להימנע מהם.
  • זיהוי הכעס כרגש משני, הנובע מרגשות ראשוניים שונים.
  • עבודה קוגניטיבית וגיבוש דפוס חשיבה חיובי, תוך רכישה של כלים לניהול הכעס.
  • סוגי תקשורת: כיצד אנו מתנהלים מול אחרים? נלמד על ההבדל שבין אסרטיביות לתוקפנות, כיצד להקשיב הקשבה פעילה וכיצד לנהל קונפליקטים עם אנשים אחרים.
  • לאחר שנזהה את הגורמים לכעס, נלמד כיצד ניתן לותר על בושה ואשמה, ולקדם את המנגנונים הפנימיים הנכונים שיחזקו את תחושת השליטה ואת הערך העצמי שלנו.
1.jpg

רוצה ללמוד עוד? מלאו את הטופס ואנו ניצור עמך קשר:

פרטים נוספים ומועדי המפגשים :

הסדנה כוללת 10 מפגשים בני שעה וחצי כל אחד(סה”כ 15 שעות) ומפגש פרטני אחד על אחד בן שעה אחת.

הסדנה הקרובה מתקיימת בסניף תל אביב ברחוב ויסוצקי 4 

תאריכי המפגשים
[table id=1 /]

רוצה ללמוד עוד? מלאו את הטופס ואנו ניצור עמך קשר:

פרטים נוספים:

יתכן כי בעבר ניסיתם להירגע, לחשוב על רגשותיהם של אנשים אחרים או לבצע מדיטציה, אך כל הניסיונות האלו לא מנעו מהמזג שלכם לצאת משליטה ומהכעס להתפרץ. תוצאותיו של הכעס שלכם משפיעות על כל הסובבים אתכם, אך במיוחד עליכם, ועל מנת לשלוט בו תצטרכו להגיע להבנה של הבעיה שממנה אתם סובלים.

חשוב שתבינו כי הכעס אינו מובנה בכם – הוא מהווה תגובה אוטומטית לנסיבות חייכם, ואתם יכולים לשלוט בו ולשנות אותו. כעס הוא תגובה רגשית נורמלית לאובדן, אשמה, פחד ובושה. אך כאשר אתם כועסים לעתים קרובות וללא סיבה מוצדקת, אתם עשויים להרגיש כמו זרים לעצמכם ולפגוע באחרים הקרובים אליכם. אם אתם משתמשים בכעס על מנת להתמודד עם קנאה, בושה ורגישות, עליכם לעצור ולחשוב על האופן שבו ההתמודדות הזו פוגעת במערכות היחסים שלכם ובחייכם היומיומיים.

הסדנה מתקיימת במתכונת של טיפול קבוצתי, על מנת שנוכל להפיק את מירב היתרונות משיטת טיפול זו. מחקרים רבים מוכיחים כי טיפול קבוצתי הוא עוצמתי ואפקטיבי יותר מטיפול פרטני: נוכחותם של אחרים מבהירה למטופלים כי הם אינם היחידים שמתמודדים עם בעיית הכעס, היא מאפשרת למטופלים לקבל ולהעניק תמיכה יקרת ערך, והיא מסייעת למשתתפים להשמיע את קולם. מעבר לכך, הטיפול הקבוצתי מעודד התקשרות בריאה עם אחרים, שהיא חשובה לאין ערוך לצורך שיקום מערכות יחסים לאחר טיפול שליטה בכעסים.

מכון חיבורים הוא מרכז מקצועי המתמחה בטיפול פסיכולוגי ממוקד בבעיות כעס, חרדה ודיכאון בקרב מבוגרים וילדים, תוך שימוש בשיטות הטיפול המתקדמות ביותר בעולם הפסיכולוגי כיום, ובהתאמה אישית לכל מטופל. לצוות המכון המקצועי, המורכב ממטפלים בעלי תואר שני ו/או דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית או פסיכותרפיסטים, יש ניסיון רב וארוך שנים בטיפול בשליטה בכעסים באמצעות טיפול פסיכולוגי מסורתי ושיטות טיפול מודרניות ועדכניות.